Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Radostná zpráva po překonané rakovině: Markéta Konvičková čeká miminko

Radostná zpráva po překonané rakovině: Markéta Konvičková čeká miminko
Zdroj: archiv Markéty Konvičkové
+ Dalších 10 fotografií
těhotenství
Zpěvačka Markéta Konvičková (25) na sociálních sítích oznámila radostnou novinku. Se svým snoubencem René Kubošem čeká miminko. Pro bývalou účastnici SuperStar je to velký důvod k radosti, v loňském roce se totiž potýkala s ošklivou nemocí a podstoupila operaci, při níž jí lékaři odstranili nádor z vaječníku. Nyní tak prožívá velmi šťastné období.

Markéta Konvičková se pochlubila radostnou novinkou. Se svým snoubencem René Kubošem čeká miminko. Ukázala i rozkošný snímek, na němž drží ultrazvuk a její milý ji líbá na tvář. Není pochyb o tom, že zpěvačka nyní prožívá nejšťastnější období života.

Těhotenství bývalá hvězda SuperStar oznámila na sociálních sítích. „Ráda bych se s vámi podělila o tu nejradostnější zprávu mého života!!! ČEKÁME MIMINKO,“ napsala na Facebook k fotce, na které vypadá velmi spokojeně.

„Tento rok prožívám nejkrásnější období. Mám milujícího snoubence, stavíme dům a do toho mě čeká nejhezčí role v životě ženy. Být máma. Pod srdíčkem nosím už nějaký čas ten největší dar. Po tom, co jsem si prožila v minulém roce si toho nesmírně vážím a přijímám to štěstí s otevřenou náručí,“ napsala nadšená zpěvačka.

Vzkaz pro miminko

K oznámení o těhotenství přidala Konvičková i vzkaz pro miminko, které se jí za pár měsíců narodí. „Už se strašně těším, až ti budu zpívat na dobrou noc a tvůj táta tě vezme do oblak,“ vzkázala děťátku. To přijde na svět jen pár měsíců po holčičce Moniky Bagárové, která je Markéty nejlepší kamarádkou. Není pochyb o tom, že dvě nadané krásky budou na společných procházkách s kočárky jen zářit.

Související články

Další články