Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Radostná zpráva: Cristiano Ronaldo bude pošesté otcem, s touto kráskou čeká dvojčata

Cristiano Ronaldo se svou partnerkou Georginou.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Oznámení těhotenství

Jeden z nejlepších fotbalistů světa Cristiano Ronaldo (36) z Manchesteru United bude šestinásobným otcem. Hvězdný Portugalec na instagramu oznámil, že jeho přítelkyně Georgina Rodríguez (27) očekává dvojčata.

Radostnou událost sdílel portugalský fotbalista Christiano Ronaldo na svém instagramu. ​Přidal fotografii, na níž je se svou partnerkou Georginou a v ruce drží ultrazvuk, na němž je vidět, že pár bude mít dvojčata. „Jsme naprosto nadšení, že můžeme oznámit, že čekáme dvojčátka. Naše srdce jsou plné lásky a nemůžeme se dočkat, až vás uvidíme,” napsali k příspěvku.

Početná rodina

Ronaldo s přítelkyní Georginou vychovává čtyři děti, z toho jedno společné. A to dceru Alanu (3), která se narodila v roce 2017. V červnu stejného roku porodila Ronaldovi náhradní matka dvojčata Matea (4) a Evu (4). Nejstarším potomkem pětinásobného držitele Zlatého míče je Cristiano Jr., jenž se narodil v USA v roce 2010 ženě, jejíž identita nebyla odhalena.

Na oznámení ohledně dvojčat ihned zareagoval nespočet fanoušků, jejich blízkých přátel i fotbalistů. „Gratulujeme!” napsal fotbalový kub Manchester United k příspěvku na sociálních sítích. Emotikony srdíček přidal také kapitán Realu Madrid Marcelo Vieira (33), fotbalový obránce a reprezentant Maroka Mahdí Benatía (34) či obránce a hráč v klubu Juventus FC Leonardo Bonucci (34).

Související články

Další články