Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Radostná událost v životě youtuberky SweetieMarket: Krátce po svatbě otěhotněla

Radostná událost v životě youtuberky SweetieMarket: Krátce po svatbě otěhotněla
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @sweetiemarket
+ Dalších 6 fotografií
Štěstí a láska
Youtuberku SweetieMarket (22) si život chvíli mlsně přežvykoval, ale i ona nakonec dostála svého štěstí. Po rozchodu se známým DenisemTV coby rapperem Earthem upadla do depresí a stala se terčem posměšků kvůli vzhledu. Dnes je z ní šťastně vdaná žena, která se těší, až založí rodinku. A nebude to trvat dlouho!

Štěstí youtuberku Markétu Vašířovou opustilo ve chvíli, kdy začala být na nože se svým někdejším přítelem rapperem Earthem, který stejně jako ona začínal svou kariéru na YouTube. Denis Kubík pak přešel k hudbě, u které zůstal, SweetieMarket však pokračovala ve své dobře našlápnuté kariéře na YouTube.

Disstracky na pošpinění toho druhého

Sama Markét už ve vztahu s Denisem trpěla ošklivými depresemi, hltala prášky a začala přibírat, ne však nějak razantně. Ale i tak se jí někteří začali smát, což deprese ještě prohlubovalo. Možná si někteří z vás pamatujete kauzu Denis versus Markét, kdy každý nahrával písničky, tzv. disstracky, které měly toho druhého poškodit. Denis, coby Earth, si na písni Zlatokop udělal slušný základ, kde postavit rapperskou kariéru. Markét mu to vrátila singlem Zlatokop(ka) a v nenávisti dál pokračovali.

K zásnubám došlo po pár měsících vztahu

Po mnoha "hejtech", když se se svým bývalým přítelem Denisem naprosto nenáviděli, přišel zásadní bod, kdy si řekla dost. Jak je dobře známo, mladé i toto chování přestane bavit a dnes už Markét na toto období vzpomíná jen s hořkostí v ústech. Našla si životního partnera jménem Edvinas, který ji, jak je vidět, miluje takovou, jaká je. A Markét začala být konečně šťastná.

Je neuvěřitelné, jak moc s člověkem udělá pocit, že je něco lepší. Markéta začala pomalu hubnout a vztah mezi ní a jejím milým z Litvy se začal prohlubovat. Po pár měsících vztahu ji požádal o ruku, s čímž souhlasila. Letos v březnu se za něj provdala a teď přišla s další novinkou. Brzy budou totiž tři! Markéta je těhotná a štěstím přímo září. Je vidět, že je na tom psychicky mnohem lépe, než jak tomu bylo dřív. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí!

Související články

Další články