Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Radostná novinka u Beckhamových: Victoria a David se těší ze zásnub nejstaršího syna Brooklyna

Radostná novinka u Beckhamových: Victoria a David se těší ze zásnub nejstaršího syna Brooklyna
Zdroj: instagram Brooklyn Beckham
+ Dalších 6 fotografií
Zásnuby
David (45) a Victoria (46) Beckhamovi jsou radostí bez sebe. Jejich nejstarší syn se totiž zasnoubil. Brooklyn Beckham (21) požádal o ruku herečku Nicolu Peltz (25). Pár spolu randí 10 měsíců a už po tak krátké době ví, že spolu chce strávit zbytek života.

Včera oznámil nejstarší syn Victorie a Davida Beckhamových radostnou novinku, že se zasnoubil. Brooklyn Beckham si chce vzít svoji milovanou Nicolu Peltz. Jsou zamilovaní až po uši, a proto se Brooklyn rozhodl, že jejich vztah posune o metu dál.

"Před dvěma týdny jsem se zeptal své spřízněné duše, jestli si mě vezme. A ona řekla ano. Jsem ten nejšťastnější muž na světě. Slibuji, že budu nejlepší manžel a jednoho dne i nejlepší táta. Miluji tě, lásko," rozplýval se na sociální síti teprve jednadvacetiletý Brooklyn pod snímkem, který pořídila jeho mladší sestřička Harper

"Udělal si ze mě nejšťastnější ženu na světě. Nemůžu se dočkat, až po tvém boku strávím zbytek života. Tvoje láska je nejcennější dárek. Strašně moc tě miluji," napsala si na svůj profil čerstvě zasnoubená herečka.

Jakou kočku Brooklyn ulovil, se můžete podívat ve fotogalerii.

Nadšení v rodině Beckhamových

Ze zásnub se samozřejmě radují i Brooklynovi rodiče. Na svého chlapečka jsou neskutečně pyšní a už se nemůžou dočkat svatby. "Gratuluji těmto dvěma krásným lidem. Začínáte tuto vzrušující společnou cestu a my jsme za vás tak moc šťastní," vzkázal páru hrdý otec David Beckham.

"Nejlepší zpráva! Nemůžeme být šťastnější, že se Brooklyn a Nicola budou brát. Přeji vám strašně moc lásky a doživotní štěstí. Všichni vás moc milujeme," radovala se Victoria.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy