Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Radostná novina: Modelka Aneta Vignerová čeká miminko, tatínek je autorem Mostu!

Zdroj: Resort Mlýn Černovice
+ Dalších 17 fotografií
víme první
Aneta Vignerová (31) to vzala opravdu hopem. Není tomu tak dávno, kdy oznámila vztah se scenáristou a autorem seriálu Most! Petrem Kolečkem (34). Poté se nechala slyšet, že společně plánují rodinu. A to se nyní vyplnilo. Půvabná modelka je těhotná a čeká se svým přítelem prvního potomka.

Modelka Aneta Vignerová a Petr Kolečko po devíti měsících vztahu čekají svého prvního potomka. „Jsem zamilovaná. Kdyby to nebylo vážné, určitě bych s tím nešla ven. Okouzlil mě určitě svým humorem. A samozřejmě se jeden druhému líbíme jako lidi,“ rozplývala se Aneta nad svým partnerem v únoru.

Někdejší Miss se také v zimě zmínila o tom, že by se s partnerem rodině rozhodně nebránila. „Určitě se tomu nevyhýbám. Myslím, že věk na to mám, a děti mám moc ráda. Co přijde, přijde. Nechme tomu čas, všechno chodí tak, jak má,“ řekla tehdy modelka.

Uběhl půl rok a Aneta Vignerová oznámila své těhotenství. "Chtěli jsme to světu sdělit po vlastní ose. Rodina to ale už ví. Pohlaví miminka zatím nevíme," sdělila Vignerová pro eXtra.cz. Budoucí maminka a tatínek se na příchod miminka už hrozně těší a není se čemu divit. Tak, jak si to Aneta naplánovala, tak to také je. Gratulujeme.

Související články

Další články