Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Radost ze čtvrtého miminka: Kim Kardashian má syna, rodila náhradní matka

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Ohromná radost
Profesionální celebrita Kim Kardashian (38) prožívá nejšťastnější období. S rapperem Kanyem Westem (41) mají další miminko. Po dceři Chicago (1) se jim tentokrát narodil syn. Znovu ho odnosila náhradní matka. Kim a Kanye zatím tají, jak chlapečka pojmenovali.

Dcera North (5), syn Saint (3) a dcera Chicago (1). Sourozencům se teď narodil bráška, Kim Kardashian (38) a Kanye West (41) se radují ze druhého syna. Chlapečka stejně jako poslední dceru porodila náhradní matka.

„Už je tady a je dokonalý,“ pochlubila se Kim na Twitteru. „Vypadá jako dvojče Chicago. Vtipné. Sice jsem si jistá, že se změní, ale teď je úplně jako ona,“ dodala šťastná maminka.

Dva syny a dvě dcery si prý Kim s Kanyem vždycky přáli. „Byl to jejich plán a jsou nadšení,“ prozradil jejich blízký přítel časopisu People. Tak uvidíme, jestli dají výrobě dětí stopku, anebo budou ještě pokračovat.

Související články

Další články