Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Radost vystřídala smrt v jímce! Žena, jejíž dceru zneužíval Dominikův (†21) vrah, vzpomíná s láskou

Dominik chtěl nahlásit zneužívání malé dívky.
+ Další 4 fotografie
Jednadvacetiletý Dominik zemřel v odpadní jímce. Hodil ho tam Jaromír Š. (46), kterému nyní za vraždu hrozí výjimečný trest. Jaromír zneužíval malou dívku a Dominik na to upozornil, proto musel zemřít. Matka zneužívané dívky nyní zažívá těžké chvíle.

Jednadvacetiletý Dominik P. se rozhodl, že nahlásí, že dochází ke zneužívání malé dívky. Jaromír Š. se bál odsouzení. Dominika omámil, unesl a pak utopil mezi výkaly.

Na Dominika nyní vzpomíná matka zneužívané dívky. Dominik jí velmi chybí. „Teď sedí na obláčku a dívá se na nás, jak se hroutíme. On ví, jak moc nám na něm záleželo. A i my mu chybíme alespoň z třetiny tak, jako chybí on mně. Vlastně nám všem,“ napsala paní Veronika s tím, že se nedokáže ubránit slzám.

Dominika unesl Jaromír a na Karlovarsku ho hodil do jímky. Podle patologa se Dominik utopil. Vrah ještě otvor do jímky zakryl, aby měl jistotu, že Dominik zemře. Za to nyní vrahovi hrozí výjimečný trest. Objevují se informace, že kdyby Jaromír nebyl zadržen policií, chtěl zlikvidovat i další svědky sexuálního zneužívání – tedy paní Veroniku a její dceru.

Mohlo by vás zajímat

Další články