Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Radost v britské královské rodině: Pippa Middleton se stala dvojnásobnou maminkou

Radost v britské královské rodině: Pippa Middleton se stala dvojnásobnou maminkou
Zdroj: Profimedia.cz
V britské královské rodině je tentokrát důvod k oslavě. Pippa Middleton (37) totiž porodila své druhé miminko! S manželem Jamesem Matthewsem mají holčičku. Sestra vévodkyně Kate Middleton (39) vybrala pro holčičku krásné jméno. Tedy, jména...

Pippa Middleton se stala podruhé maminkou. Narodila se jí holčička, kterou spolu s manželem Jamesem Matthewsem pojmenovali Grace Elizabeth Jane Matthews. Miminko přišlo na svět časně ráno, krátce před půl pátou.

Jména Jane a Elizabeth pár prý zvolil proto, aby vzdali poctu svým matkám, Carole Elizabeth Middleton a Jane Matthews. K prvnímu synkovi jménem Arthur, kterému jsou dva roky, tak přibyla malá a rozkošná Grace Elizabeth Jane.

Na příchod miminka upozornily britské magazíny, podle kterých holčička váží necelá tři kila, maminka i s dcerkou jsou v pořádku, jak uvedl zdroj například pro magazín Hello. O těhotenství se Pippa Middleton nikdy nezmínila, ani jej nekomentovala. Poprvé se o druhém těhotenství sestry Kate Middleton mluvilo v prosinci, potvrzeno však bylo teprve dva týdny zpátky její matkou.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy