Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Radost uprostřed pandemie: Boris Johnson je pošesté otcem, syn se narodil předčasně

Boris Johnson se stal po šesté otcem.
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
miminko
Britský premiér Boris Johnson (55) se stal pošesté otcem. Snoubenka Carrie Symonds dnes porodila v londýnské nemocnici zdravého chlapečka. Informují o tom britská média s odkazem na mluvčí páru, který uvedl, že se miminku i mamince daří dobře.

Borisova snoubenka Carrie Symonds porodila o něco dříve než byl předpokládaný termín. I přesto se prý chlapečkovi daří velmi dobře. Radostná událost přišla jen pár dní poté, co se Johnson téměř po měsíci vrátil zpátky do práce po hospitalizaci na jednotce intenzivní péče. Tam se léčil s nemocí covid-19, způsobenou koronavirem. Nakažená byla i jeho těhotná snoubenka, ta však měla průběh nemoci velmi mírný.

Miminko přišlo na svět dřív

Chlapeček přišel na svět dva měsíce poté, co pár oznámil, že se zasnoubili a čekají miminko. V té době uvedli, že jejich společný potomek má přijít na svět začátkem léta, z čehož se dá usuzovat, že se jednalo o předčasný porod.

Pro Johnsona je dnes narozený syn už šestým potomkem. S bývalou manželkou Marinou Wheeler má čtyři děti. Rozvod s ní oznámil po pětadvaceti letech v roce 2018. Páté dítě, dceru, má Johnson s uměleckou konzultantkou Helen Macintyre, s níž měl před několika lety krátkou aférku.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy