Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Radost po Výměně manželek: Lukáš šel do sebe a s Míšou čekají druhé miminko

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
výměna
Po Výměně manželek otěhotněla a těší se na budoucnost zalitou sluncem. Michaela (24) si od reality show slibovala změnu chování její partnera Lukáše (28). Šíleně žárlil a jejich vztah směřoval ke krachu. Jak se ale zdá, televize jim pomohla. Páreček čeká druhé miminko a láska jim jenom kvete!

Míša po Výměně manželek trvala na návštěvě manželské poradny a Lukáš jí vyhověl. Záchrana vztahu se očividně povedla. „Teď už je to dobrý. Všechno se změnilo k lepšímu. Jak se řeklo, tak to bylo, slib dodržel,“ svěřila Michaela televizi Nova.

Vypadá to, že Lukáš šel vážně do sebe. I jemu samotnému změny vyhovují. „Nové bydlení, do manželské poradny jsme šli, čekáme druhé dítě,“ pochlubil se táta Natálky (během natáčení měla 16 měsíců), které se brzy dočká bratříčka, anebo sestřičky. „Daří se nám dobře,“ řekl.

Naučil se ovládat žárlivost a místo nesmyslů se soustředí na svoje nejbližší.

„Žena má větší volnost, já už nejsem takovej blázen. Jezdíme na společné výlety, trávím teď víc času s malou, věnuju se domácnosti,“ uzavřel Lukáš.

Související články

Další články