Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Rádoby alfasamec nechce manželku, ale služku! Výměna manželek bude tentokrát pěkně drsná!

+ Dalších 8 fotografií
"Ty jsi teď moje náhradní manželka a musíš fungovat tak, jak já řeknu," takového uvítání se dostalo Lucii, která se dostala do rodiny pedantského Jiřího. Ten si o sobě myslí, že je alfasamec, a dává to patřičně najevo. Myslí si, že jeho nová manželka si dovoluje, když nechce být doma za služku. Tohle bude opravdu další z vypečených premiérových dílů Výměny manželek.

Kdo se v další Výměně manželek představí? Uvidíme rodinu z Příbrami, kterou tvoří Jana (32), Jirka (41) a dcery Rebeka (6) a Nikol (1). Na druhé straně se seznámíme s Lucií (25), Michalem (45) a syny Michalem (6) a Samuelem (1), kteří žijí v Prachaticích. V rodině z Prachatic mají trochu obrácené role.

Michal je totiž v invalidním důchodu, proto se stará o rodinu a pečuje i o domácnost. Lucie je zase ta, která vydělává peníze, a úklid rozhodně není její nejlepší kamarád. A právě to se stane velkým problémem. Lucie totiž Výměnu manželek prožije v rodině totálního pedanta na úklid. Podle svých slov je alfasamcem a žena je od toho, aby se starala pouze o domácnost.

Jirka pořádek bez výhrad vyžaduje, pokud není po jeho, tak je zle. A to na vlastní kůži pozná i jeho náhradní manželka Lucie. O dramatické okamžiky a hádky rozhodně nebude nouze. První hádka vypukne už ve chvíli, kdy Lucka slušně požádá náhradního manžela, aby si po sobě ustlal postel. To bude cirkus!

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články