Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Radka Třeštíková ze StarDance: Spisovatelka promluvila o třetím dítěti

hvězdy tančí
Spisovatelka Radka Třeštíková (38), která se nyní objevuje v soutěžním pořadu StarDance, se rozpovídala o třetím dítěti. Kdysi prohlásila, že by chtěla čtyři děti. Jak to má ale teď?

Radka Třeštíková je spisovatelka a vystudovaná právnička. Intenzivně se věnuje psaní, ale především rodině. Je provdaná za Tomáše Třeštíka, který je synem dokumentaristky a režisérky Heleny Třeštíkové.

Nyní můžeme Radku sledovat v oblíbeném soutěžním pořadu České televize StarDance. Jedná se již o desátou jubilejní řadu. Třeštíková tančí po boku osmadvacetiletého partnera Tomáše Vořechovského.

Účastnice StarDance poskytla rozhovor pro magazín Styl pro ženy, ve kterém se rozpovídala o osobním životě. Podělila se o to, jak to má s dětmi. „Jsem permanentně unavená, ale pořád mám pocit, že všechno musím udělat sama, že když to nezvládnu, tak jsem selhala,“ svěřovala se Radka.

Kdysi prohlásila, že by chtěla čtyři děti. Její názor se ale změnil. Sice by jí nevadilo mít víc dětí, musel by to ale stejně cítit i partner. „Třetí těhotenství jsem zvažovala, blíží se mi čtyřicítka a tím poslední možnost. Ale Tomášovi dva potomci stačí. A mně s mojí prací vlastně taky,“ vysvětlila.

Související články

Další články