Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Radka Třeštíková ukázala tělo i bradavku: Nakonec vyvolala rozruch kvůli cukru

Radka Třeštíková ukázala své pevné křivky. O své tělo pečuje i tím, že omezuje cukry.
Zdroj: foto Radka Třeštíková
+ Další 3 fotografie
cukr

Úspěšná spisovatelka, která zazářila i ve StarDance, Radka Třeštíková (40), vystavila své skvostné křivky na sociálních sítích se vzkazem, ať lidé také zkusí omezit nebo vysadit cukr. Příspěvkem však vyvolala velkou diskuzi a mnoho lidí také velmi rozčílila. Pro uklidnění situace tak nakonec vydala rozsáhlejší vysvětlení.

"Ty jo, já jsem si myslela, že sem hodím rozbušku s očkováním a na chvíli zmizím z Instagramu, ale že rozčílím tolik lidí kvůli cukru, který jsem výrazně omezila už před třemi lety, to jsem fakt netušila," vysvětluje spisovatelka Radka Třeštíková směrem ke snímku, který sdílela na svých sociálních sítích. 

"Zkuste taky omezit nebo vysadit cukr, jsem vám ještě chtěla říct," uvedla s tím, že nemyslí, aby vysadili absolutně každý cukr, který je například i v zelenině.

Jezte si, co chcete!

Po sdílení snímku, na kterém vyniká i Radčina skvostná postava, se sešlo mnoho milých vzkazů, ale právě i těch, které se s názorem Radky neshodují. To ale spisovatelku nijak nerozhodilo, naopak si myslí, že každý má nakládat se svým životním stylem tak, jak uzná za vhodné.

"Tak jen pro pořádek, než se na mě další z vás budou vrhat jak smyslů zbavené hysterky, jezte si, co chcete a kolik toho chcete, pro mě za mě si strčte každý ráno hlavu do dortu, když vám to udělá dobře, ale se mě dokola neptejte na to, co jím a jak často cvičím, kdykoliv se sem nasdílím. Já se prostě snažím nejíst cukr a hejbu se. Snad už si rozumíme," dodala Radka.

Související články

Další články