Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Radka Třeštíková ukázala postavu v plavkách: Táhne jí na čtyřicítku a má tělo jako bohyně

Radka Třeštíková ukázala postavu v plavkách: Táhne jí na čtyřicítku a má tělo jako bohyně
Zdroj: IG: @radkatrestikova
+ Dalších 6 fotografií
sexy postava
Proslulá česká spisovatelka se vysvlékla do plavek. Radka Třeštíková (39) se společně s rodinou vydala na prázdniny do Veselí nad Moravou a nebála se jít s kůží na trh. Během slunečného počasí dvojnásobná maminka ukázala luxusní postavu, kterou si udržuje pravidelným cvičením.

"Léto 2020. Malinovka, furt mokrý plavky, štípance a meloun na čtverečky, nekonečně zmrzlin, kňourání, řevu, smíchu a lásky," tak popsala Radka Třeštíková své letní prázdniny. Ty si užívá se svými dvěma dětmi Jonatánem a Elou ve Veselí nad Moravou. Tam také jako malá vyrůstala.

Na sociálních sítích sdílela černobílou momentku, kde sedí s jedním ze svých dětí na dece a chytá bronz ze slunce. Nelze si však nevšimnout, jak vysportované má dvojnásobná matka tělo. Radka ale ploché břicho rozhodně nemá zadarmo. Spisovatelka je totiž velkou milovnicí jógy.

Dokonalé postavy po dvou dětech si všímají i její sledující a často ji v komentářích pochválí. "Jste kost, můj kamarád řekl, že lidi o Radce nepíšou hezky, protože takhle vypadat po dvou dětech ve čtyřiceti, to se prostě neodpouští," napsala k jedné fotografií Radčina fanynka.

Radka Třeštíková je velice populární spisovatelkou, která napsala knihy jako například Bábovky, Veselí, Osm nebo Foukneš do pěny, která je také její poslední vydanou knihou. Do povědomí se dostala také díky soutěži StarDance, do které byla pozvána jako soutěžící tanečnice. Kvůli svému vystupování však byla velmi často kritizována.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy