Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Radka Třeštíková prožívá rok plný práce: Trénuje na StarDance a točí film Bábovky

Radka Třeštíková prožívá rok plný práce: Trénuje na StarDance a točí film Bábovky
Zdroj: IG: @radkatrestikova
+ Další 2 fotografie
vytížení
Spisovatelka Radka Třeštíková (38) zažívá rok plný těžké práce. Kromě toho, že se stala jednou ze soutěžících v oblíbeném pořadu StarDance, její bestseller Bábovky se momentálně přetváří do filmové podoby. Snímek začal už v srpnu natáčet režisér Rudolf Havlík (43) a diváci se ho dočkají na podzim příštího roku.

Radka Třeštíková je žena mnoha rolí - je matkou dvou dětí, spisovatelkou, blogerkou, právničkou a nyní nově i tanečnicí. Letošní rok je pro ni plný práce, už několik měsíců se věnuje tréninkům se svým tanečním partnerem Tomášem Vořechovským, s nímž se už 12. října předvede na parketu v soutěži StarDance. Mimo to ale dohlíží i na natáčení filmové verze jejího bestselleru Bábovky, kterého se ujal nejen slavný režisér, ale budou v něm hrát i velké hvězdy českého plátna.

Kniha Bábovky je jedním z největších spisovatelských úspěchů Třeštíkové. Pojednává o 12 ženách a jejich osudech, které jsou v románu propojené. Režisér Rudolf Havlík psal scénář spolu s autorkou knihy 4 roky. Nejde o jejich první spolupráci, Radka Třeštíková totiž psala už scénář k Havlíkovu snímku Po čem muži touží.

Ve snímku Bábovky si zahrají česká herecká esa, jakými jsou Ondřej Vetchý, Jana Plodková, Lenka Vlasáková, Marek Taclík a další. Půjdete na něj do kina?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy