Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Radka Třeštíková je znovu zamilovaná: Štěstí našla u o 12 let mladšího finalisty Muže roku

Radka se pochlubila novou láskou.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima/Herminapress/koláž
+ Dalších 13 fotografií
vztahy

Radka Třeštíková je opět zamilovaná. Po nevydařeném manželství s Tomášem Třeštíkem znovu září štěstím. Jak sdílela se svými sledujícími prostřednictvím Instagramu, s novou láskou si užívá společný nedělní výlet. Nutno podotknout, že si vybrala skutečně dobře, její nový hezoun se v roce 2017 zúčastnil Muže roku. 

Spisovatelka Radka Třeštíková má novou lásku. Jak se pochlubila svým fanouškům na Instagramu, s novým objevem si užívá volných chvilek plnými doušky. Nutno konstatovat, že si vybrala skutečně dobře. Hezoun se v roce 2017 stal finalistou Muže roku a nyní je z něj úspěšný moderátor televize A 11.


Společně s pohledným Markem Kafkou vyrazili v neděli na výlet. K videu navíc Radka přidala romantickou píseň od Erose Ramazzotiho, jejíž text hovoří za vše: "Stačí-li pěkná písnička, aby pršela láska, mohla by se zpívat milionkrát". První spekulace o jejich vztahu se začaly objevovat, když společně nedávno odletěli do Barcelony.

Radka nesnášela vztah Třeštíka s Decastelo dobře

Třeštíková je stále vdaná za Tomáše Třeštíka, který našel štěstí u půvabné Evy Decastelo. O rozchodu s úspěšným fotografem informovali v roce 2021. Jako důvod rozchodu tehdy uváděli, že jsou natolik rozdílní, že spolu nadále nemohou tvořit pár. Navzdory tomu, že se jejich cesty rozešly, chtěli být těmi nejlepšími rodiči jejich dvou dětí - Ely a Jonatána.


Když se Tomáš dal dohromady s Evou Decastelo, Třeštíková to nesnášela příliš dobře. Tehdy přidala Decastelo na sociální sítě zamilované fotografie, které záhy smazala. Příčinou jejich odstranění měl být právě zásah Radky, které se společné prezentování párečku vůbec nemělo líbit. „Měla dát hodně výrazně najevo, co si o tom myslí,“ tvrdila tehdy kamarádka spisovatelky pro eXtra.cz.

Seznámení Radky s fešným moderátorem mělo podle expres.cz být poměrně netradiční s tím, že Kafka údajně učil Ellu s Jonatánem plavat. Otázkou zůstává, jaak to má Marek v této chvíli doma, každopádně ještě nedávno chodil do společnosti s manželkou Sylvií.Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy