Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Radka Bartůňková je úspěšná fitness influencerka, od mužů si diktovat nenechá

Zdroj: Foto Markéta Charvátová se souhlasem Radky Bartůňkové
+ Dalších 5 fotografií
Instadívka

Radka Bartůňková (32)  je dnešní Instagirl. Podívejte se do galerie s inspirativní fitness influencerkou a začtěte se do rozhovoru o tom, jak řeší nemístné návrhy, kterými ji muži bombardují. Instadívka je unikátní projekt redakce eXtra.cz, který mapuje inspirativní ženy na Instagramu.

Radka Bartůňková je úspěšná influencerka


Přes dva roky pracuje jako osobní trenérka a sestavuje stravovací plány. K fitness se dostala před sedmi lety, kdy se rozhodla pro změnu, protože se necítila ve svém těle dobře. Spíš než cvičení ji zajímal party život, což se časem dost podepsalo na její postavě, jak říká. Teď Radka inspiruje ke zdravému životnímu stylu skoro sto tisíc lidí. Na sociální síti Instagram ji můžete sledovat pod přezdívkou @radkabartunkova.

Radky jsme se ptali


Máte fanoušky jen v Čechách, nebo i ze zahraničí?
Převážná část jich je z ČR a Slovenska. Malé procento pak z Ameriky, Německa a Polska.

Jaké druhy příspěvků vám fungují nejvíce?
Nejlépe fungují určitě zadko fotky. Ne, teď vážně. Každému se líbí něco jiného, proto přidávám jak cvičební videa, tak různé fotky ze života, tak i nějaké motivační příspěvky třeba o stravě.

Sleduje vás víc mužů anebo žen?
Na příspěvky asi více reagují muži. Pokud se jedná o zadek, tak muži převažují. Pokud se jedná zas o nějaké tipy na stravování, cvičení či oblečení, tak to mi zase píší spíše ženy.

Muži reagují na zadek. Jak řešíte nemístné návrhy?
Skutečně jsou typy chlapů, jejichž zprávy obtěžují, což většinou řeším blokací. Pak jsou tu muži, od kterých zpráva i potěší. Třeba když vám pochválí super formu, že máte parádní techniku u cvičení a tak.

Co haters?
Nemůžu říct, že bych dostávala nějaké nenávistné komentáře nebo hejty k fotkám či do zpráv. Ale tak samozřejmě občas se někdo, kdo tu potřebu si ulevit, najde. Zažívám narážky na to, že nemám prsa, že bych měla jít na plastiku, kde mám prsa a podobně. Taky mi přišly asi dva komentáře, zda neuvažuju o plastice nosu.

Jak to řešíte?
Vždy se tomu jen zasměju a jdu dál. Mě osobně by třeba nikdy nenapadlo napsat někomu něco hnusného. Pokud se mi něco nelíbí, tak to přejdu. Nejsem konfliktní člověk, naopak si myslím, že tak, jak se prezentuji na sociálních sítích, se prezentuji i ve skutečnosti. Na nic si nehraji, snažím se vždy každému poradit a odepsat, pokud je to v mých silách, ale je mi jasné, že spoustě lidem ležím v žaludku.

Máte super postavu a jste moc krásná. Upravujete si přesto nějak svoje fotky?
Nemám Faceapp ani Photoshop, neupravuji si obličej ani jiné části těla. Jediné, co upravuji, jsou světla a barvy.

Fotíte se sama?
Většinou fotí můj přítel a jednou za čas se domluvím třeba i s fotografem či fotografkou na nějaké to profi focení - mám takové své čtyři oblíbence, se kterými spolupracujeme nějaký ten rok.

Související články

Další články