Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Radim Uzel vydělává miliony i ze záhrobí: Pohled na něj těsně před smrtí šokuje

Radim Uzel v poslední reklamě, kterou točil jen několik týdnů před svým úmrtím.
Zdroj: Se souhlasem Arginmax
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
DOJEMNÉ

Sexuolog MUDr. Radim Uzel (†81), který 2. května 2022 podlehl zákeřné nemoci, byl dlouhá léta spojený s podpůrným přípravkem slibujícím zlepšení mužnosti. A i když už byl ve vážném stavu, pár týdnů před svým odchodem natočil zatím své úplně poslední reklamní spoty. Ty nyní začínají přicházet na televizní obrazovky. Jsou trochu morbidní a pohled na oblíbeného lékaře je velice smutný.

Doktor Radim Uzel coby propagátor zdravých sexuálních vztahů české společnosti sice budil zájem veřejnosti, ale nebyl úplně nejmajetnějším člověkem, takže si k důchodu přilepšoval televizní reklamou. V ní vystupoval se svůdnou zdravotní sestřičkou Janičkou a lákal pány na koupi přípravků, které by z nich potenciálně mohly udělat větší chlapáky.

A když letos už měl tušení, že na světě nebude dlouho, s výrobcem se domluvil velice zajímavým způsobem na tom, jak vydělávat i po svém skonu. Reklamou, kterou výrobce preparátu nasadil necelé dva měsíce po jeho odchodu.

„Dole jim to zase nefunguje,“ prohlásí půvabná Janička s opět velkým výstřihem. Uzel pak do telefonu zahlásí: „Ale na to máme přece řešení!“.

Janička: Natáčení bylo už jiné

Doslova mi řekl, že to dělá proto, že chce zajistit rodinu. Takový ten bojový duch se z něho nevytratil, ani když onemocněl. Stejně tak humor, i když naposledy už to bylo opravdu jiné,“ řekla deníku Aha! představitelka Janičky Adéla Franková (36).

Když se podíváme na klip podrobně, a zvlášť když ho porovnáme s předchozími reklamami, je poznat obrovský rozdíl v Uzlově zjevu. Rakovina slinivky a žaludku si vyžádala svou daň. Ostatně to bylo vidět i po šoku národa, když lékaře spatřil při předávání státních vyznamenání. Vypadal už bohužel jako zcela jiný člověk než ten, kterým byl ještě na podzim.

Jsem vážně nemocný a skoro mrtvý, prosím pěkně. Nedá se to vyléčit. Může se to zlepšit, zhoršit, ale nakonec je to absolutně smrtelná choroba. Doktoři mohou říkat, co chtějí, ale vím, že ve finále se na to umře. Dýchat nemůžu, chodit nemůžu, v tom je to těžké. Stáří a nemoc jsou v tomhle složité,“ pronášel pro eXtra.cz smutně, ale smířeně.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy