Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Radim Uzel slovy o blížící se smrti vyděsil národ: Modlíme se za něj, říkají přátelé

Radim Uzel si v březnu 2022 převzal medaili Za zásluhy I. stupně.
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
REAKCE

Sexuolog Radim Uzel (81) na pondělním předávání státních vyznamenání vyděsil veřejnost, vypadal totiž vážně nemocně. A to bohužel naší redakci potvrdil. Co mu vzkazují přátelé ze showbyznysu?

Radim Uzel: Potřebuje zázrak, míní přátelé

„Mám další nádory. Nemůžu chodit, nemůžu dýchat, jsem už skoro mrtvý,“ sdělil eXtra.cz sexuolog Radim Uzel, který jako by byl s vážnými zdravotními problémy zcela smířený.

Jeho přátele ze společnosti ale informace vyděsily.

„Teď jsem ho viděla na fotce a bylo mi smutno. Bohužel vypadá hodně nemocně. Mám ho velmi ráda. Vždy to byl člověk plný energie, velmi pohotový a vtipný. Má v sobě i hodně mužské energie, testosteronu. Proto je mi líto, že i přes fotku bylo poznat vážnou nemoc,“ říká operní pěvkyně Andrea Kalivodová.

„Potřebuje Boží pomoc, energii a zázrak. Kdyby tu s námi mohl být dál, bylo by to správné. Určitě by měl mezi námi ještě setrvat,“ přidává.

Potřebuje chránit

„Známe se ze společnosti dobře. Je mi to líto, co se mu děje. Je těžké něco říkat. Vždy mi přišel jako milý a noblesní člověk. V tuhle chvíli by za ním měli hodně stát lidi, které má rád, a rozveselovat ho a chránit,“ uvedl pro eXtra.cz zpěvák Bohuš Matuš.

„Radima Uzla mám velmi rád, jezdí na mé charitativní zdravotnické akce. Několikrát byl i v porotě. Jako člověka i lékaře si ho moc vážím. Rozhodně mu přeju hodně zdraví a moc doufám, že se brzy zase uvidíme,“ reagoval pořadatel společenských akcí David Novotný.

Rakovina je potvora

„S panem Uzlem jsem se vždycky nesmírně nasmála, ať už na jevišti, nebo i mimo něj. Je skvělý herec. A těch historek co jsem od něj slyšela u kávy nebo střiku! Je to jeden z posledních gentlemanů, které jsem poznala. Je to zábavný a chytrý muž, na to hodně slyším. Přeju mu co nejvíc zdraví a síly. Tahle nemoc je strašná potvora. Modlím se za něj,“ svěřila se herečka Miluše Bittnerová.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy