Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Radim Uzel o nařčení Jany Fabiánové: Jan Cimický a predátor? K smíchu

Jan Cimický a Radim Uzel jsou dlouholetí přátelé.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
NÁZOR

Obvinění herečky a zpěvačky Jany Fabiánové (42), že ji měl napadnout známý český psychiatr Jan Cimický (73), jeho odvěkého přítele Radima Uzla (81) velice pobavilo. Co nám se smíchem prozradil?

Radim Uzel: Vylučuji, že by Jan Cimický byl agresor

„To slyším poprvé a téměř mě to rozesmálo. Jan Cimický je mým dlouholetým přítelem. Znám ho tak dlouho, kam až má paměť sahá. Tohle proto považuji za naprosto vyloučené. S osobností Cimického se mi to absolutně neshoduje,“ řekl eXtra.cz chichotající se sexuolog Radim Uzel.

„Pochopitelně v ordinaci jsem ten den s nimi nestál, jako znalec se k tomu nemohu vyjádřit, protože neznám podrobnosti a podmínky, ale jako přítel Cimického to považuji za naprosto vyloučené. To je, myslím, postavené na hlavu. Honzu si jako sexuálního násilníka ani při nejlepší vůli nedokážu představit,“ diví se Uzel.

Proč to neohlásila?

„A proč to neohlásila dřív a čekala, až bude vyznamenaný? Že se bála, že by se jí mohl mstít? To je přece nesmysl,“ kroutí hlavou.

„Mnoho násilníků se všelijak maskuje, ale vzhledem k tomu, že ho znám tolik desítek let, je to pro mě nesmysl. Pokud něco takového ta paní tvrdí, pochopitelně to bude muset dokázat. To přece proboha nemůže být jen tvrzení proti tvrzení,“ dodal závěrem lékař.

Co Jana Fabiánová řekla

„Prohlašuji na svou čest: MUDr. Jan Cimický mě sexuálně napadl za dveřmi své ordinace, kdy mi nebylo ještě ani 23 let,“ šokovala na Facebooku zpěvačka a jherečka Jana Fabiánová. Mlčet jí prý poradila její matka Naďa Urbánková kvůli strachu z následků a z případné msty „agresora“. Vzápětí se ale svých vlastních slov vylekala a status smazala.

O 14 dní dříve Česká televize odvysílala její 13. komnatu, v níž byla podrobnější.

Na druhém sezení mě (psychiatr) sexuálně napadl. U něj v ordinaci. V podstatě použil trošku i násilí. Vytrhla jsem se mu a utekla. Musím říci, že to byla veliká rána pro mou důvěru v systém, v lékařství, možná i v muže,“ tvrdila před časem televizní kameře.

Související články

Další články