Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Radim Uzel natvrdo: Těhotným zakázat internet, perverzitě více pohlaví neustupovat

Radim Uzel
Zdroj: Showpix
+ Další 2 fotografie
NÁZOR
Zatímco někteří lidé dnes tvrdí, že existují už ne dvě, ale rovnou stovka pohlaví a že kdo s tím nesouhlasí, pouze zastarale lpí na svých genderových a sexuálních stereotypech, uznávaný (ale občas i kritizovaný) sexuolog Radim Uzel (80) je zásadně proti. „Je to výmysl, pohlaví jsou jen dvě. Úchyláci by si jich ale vymysleli tisíce,“ tvrdí.

Radim Uzel: Nepodléhejme úchylákům

Facebook rozlišuje minimálně přes 70 pohlaví, u nichž jde především o to, jak se konkrétní člověk sám definuje, nejbohatší muž světa Elon Musk chce, aby jeho dítě o svém pohlaví rozhodlo samo, podle výrobce vložek menstruují i neženy, Radim Uzel ale přesto zastává tradiční postoj a nad progresivisty kroutí hlavou.

„Člověk je výhradně dvoupohlavní živočich. Jakákoli další pohlaví jsou samozřejmě výmysl. Každý sexuolog to ví. Pokud si každá libůstka a každý úchylák stanoví svoje vlastní pohlaví, tak jich nebudou desítky nebo stovky, ale tisíce,“ řekl pro eXtra.cz Uzel.

Sexuologové souhlasí

S větším počtem genderů nesouhlasí ani sexuologové Jaroslav Zvěřina či Petr Weiss Podle nic jde spíš o módní výstřelek.

Mezi novodobé sexuální identity patří i ta, která se mění v průběhu dne, dle zvěrokruhu, některé mají spočívat ve společné existenci mužské i ženské duše jedince a podobně.

Se sexuologem jsme původně hovořili v souvislosti s tím, že se nechá nadšeně očkovat na covid Ani vůči pochybovačům si nebral servítky, od nich pak plynule přešel k ženám v požehnaném stavu.

Zákaz pro těhotné?

„Měla by se udělat statistika ohledně nechuti k očkování. Očkování budou odpírat různí konzumenti Facebooků a jiných sociálních sítí, kde se denně dozvídají nesmysly a dezinformace. Ti, kteří nemají Facebooky, si zachovají zdravý rozum,“ věří Radim Uzel

„Tedy kromě těhotných. S jakými hovadinami přicházejí na porodní sál, to je neuvěřitelné. Kdybych byl zákonodárce, těhotným bych úplně zakázal používat internet. Pak totiž chodí rodit do lesa, na stromy, nebo to chtějí doma, touží sežrat placentu a podobně. Mají příšerné nápady,“ kroutí hlavou závěrem.

Souhlasíte s ním?

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy