Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Radim Uzel drsně setřel youtuberku Týnuš Třešničkovou! Co si myslí o jejím silikonovém poprsí?

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 8 fotografií
Ještě jste nikdy neslyšeli o youtuberce Týnuš Třešničkové? Pokud ne, tak byste se na ni měli okamžitě kouknout. Tahle holka sice točí ty nejnudnější videa, ale tělíčko má dokonalé. Hlavně její nové silikony stojí za zmínku!

Týnuš Třešničková je přesně taková ta ohromně sladká princezna, která se na vás usmívá stylem, že se chce okamžitě oběsit, a když začne do toho ještě mluvit, tak to aby u vás stáli všichni svatí, protože tohle přežije jen málokdo.

Mladičká youtuberka natáčí videa o kosmetice, oblečení a další stupidních ptákovinách a sleduje ji spousta pubertálních slečen a malých dětí, které si v životě nepřejí být popeláři nebo učitelky, nýbrž youtuberkou, jakou je Týnuška.

Týnuš sama o sobě není nijak zajímavá, u jejích videí si chcete podřezat žíly nudou a střízlivý snad nikdo nedokoukal do konce. Ovšem co na Týnušce stojí opravdu za zmínku, jsou její nová plastiková ňadra.

I když je youtuberka na podobné zákroky ještě poměrně mladá, dá se na to koukat rozhodně snesitelněji než na její videa. Týnuš, sekni s youtubem a začni natáčet porno!

Související články

Další články