Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Radim Uzel dál bojuje s koronavirem: Prozradil nám, jak na tom zrovna je

Sám by placentu nepozřel.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
nákaza
Známý český lékař Radim Uzel (80) ještě nemá vyhráno. Koronavirem se nakazil už před týdnem a ještě minimálně další se bude léčit. Před týdnem trpěl zimnicí a kašlem, teď redakci eXtra popsal, jak se cítí a co ho ještě kvůli koronaviru čeká.

"No už je mně trošičku, malinko líp, ale ještě tenhle týden to vypadá na karanténu," prozradil redakci eXtra Radim Uzel, který už týden leží doma s koronavirem "Zdá se, že to přežiju," řekl s vtipem známý český sexuolog. Ještě minulý týden mu však do smíchu nebylo. Trpěl totiž nechutenstvím, zimnicí a kašlal.

"Zimnice mě ztřepala. To je ten virus, asi to dělá. Jinak se držím jakž takž. Týden jsem doma, tak ještě chvilku počkám a uvidíme," popsal minulý týden redakci eXtra.cz. Jak k nemoci přišel vůbec netuší.

Nákaza mezi slavnými

Koronavirus se nevyhnul ani dalším celebritám. Zpěvačka Hana Zagorová se z nákazy sice dostala, ale covid-19 si pohrál s jejími krvinkami, kvůli čemuž musela zpět do nemocnice Nakazil se i její manžel Štefan Margita, který o jejím stavu pravidelně informoval. I zpěvačka Lucie Bílá se potýkala s koronavirem, zpěvačka ho však bere jen jako "blbou chřipku, která se dá přežít". A například Simona Stašová je také v karanténě..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy