Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Radikální změna: Krásná Andrea Pomeje už se nemůže chlubit pohledným pokrývačem

Andrea Pomeje a Petr Plaček
Zdroj: archiv A. Pomeje
+ Dalších 16 fotografií
PŘEKVAPENÍ
Když dýdžejka Andrea Pomeje (32) před dvěma lety zalovila mimo vody showbyznysu a našla si místo umělce urostlého Petra Plačka (39) živícího se rukama, kdejaká kamarádka jí záviděla. Chlapíka, který na Instagramu používá přezdívku Pedritko, pozlátko nezajímá a umí si na sebe vydělat poctivou prací. Došlo u něj ale k zásadní změně, která ukazuje, jak moc to s vdovou po Jiřím Pomejem myslí vážně.

Skončil v zaměstnání

Petr Plaček totiž už není pokrývačem, přestal dělat pro rodinnou firmu a lézt po střechách. Dokonce si na pět let přerušil všechna čtyři svá živnostenská oprávnění.

Charismatický svalovec, který má na sociálních sítích věrnou skupinu fanynek, místo toho nyní tráví čtyřiadvacet hodin denně s Andreou. Už nemusí vstávat ve čtyři ráno a usínat po osmé večer, aby ho pak do půl těla svlečeného mohly přes den obdivovat vdané paničky pozorující ho při práci. S partnerkou na sebe ale neměli moc času. To se nyní změnilo.

Práce jako u Lucie Bílé

„Petr se své původní profesi nevěnuje už od listopadu. Už se nedaly skloubit moje a jeho práce, moje hraní a spousta další práce okolo. Ve finále jsme zjistili, že všechno zvládneme utáhnout z mých výdělků. Dokonce mi po koronaviru nějaké přibyly. De facto mi nyní dělá tour managera. Už jsme se smáli, že to máme jako Radek Filipi s Luckou Bílou (54),“ vysvětlila eXtra.cz Andrea Pomeje

„Předtím jsem musela spoustu prací z různých důvodů odmítat. Nestíhala jsem třeba kvůli malé. Ráno jsem ji musela odvést do školky, ve čtyři ji zase vyzvednout. Brala jsem tedy jen práci, která byla v mezičase. A Petr se mnou pak jezdil na víkendy, kdy mám hraní po celé republice. Od rána do večera makal a pak ještě tohle. Když mi přibyly další nové věci, řekli jsme si, že to raději zkusíme skloubit,“ tvrdí dýdžejka

Dcera

Ta si nemůže vynachválit to, že i když nyní žije na vesnici daleko za Prahou, je teď na všechno mnohem víc času. Navíc když potřebuje kvůli práci odjet, mohou se o malou Aničku postarat nejen její, ale i Plačkovi rodiče.

„Jde nám to spolu dobře. Kdyby se ale něco stalo, třeba přišlo těhotenství, nemám obavu, že by se Péťa nedokázal postarat. Je šikovný, vždycky by to zvládl. Práci by měl okamžitě zpátky,“ dodala šťastná Andrea Pomeje.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy