Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Radikální změna Evy Podzimkové Josefíkové: Shodila své dlouhé háro a ukázala sestřih na kluka

Eva Podzimková Josefíková promluvila o radikální proměně
Zdroj: koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
proměna

Jak se říká, změna je život, a netýká se to jen obyčejných lidí, ale i celebrit. Svou radikální proměnou překvapila herečka Eva Podzimková, za svobodna Josefíková, která shodila své dlouhé černé háro a na slavnostním promítání prvních dvou dílů zbrusu nového seriálu 7 schodů k moci se objevila s vlasy ostříhanými na kraťoučko. O svém novém vzhledu se rozpovídala pro eXtra.cz. 

Nečekaná proměna

Oblíbená herečka Eva Josefíková, která po svatbě přijala příjmení svého manžela scenáristy Matěje Podzimka, je hlavní hrdinkou nového seriálu TV Prima 7 schodů k moci. Známá umělkyně rozhodně nepatří k těm celebritám, které by svůj vzhled měnily každou chvíli, a proto není divu, že všechny přítomné šokovala svou nečekanou proměnou.

Podzimková byla vždy charakteristická svými dlouhými rovnými černými vlasy, nyní ale radikálně změnila délku svých kadeří a na událost přišla s novou frizurou. Své havraní háro ostříhala "na kluka", což ji kupodivu nedělá starší, ale k jejímu tvaru obličeje nová vizáž dokonale sedí.

Nový projekt

Nedříve nás napadlo, že si po vzoru jiných maminek nechala zkrátit vlasy kvůli své dceři Lotě, která letos v květnu oslaví druhé narozeniny, důvod je ale zcela jiný. "Vedlo mě k tomu to, že jsem se o to nejen už dlouho pokoušela, ale nikdy se to kvůli natáčení nehodilo. Teď s novým projektem jsem to ale nabídla režisérkám a ty souhlasily, hodilo se jim to do konceptu, takže konečně byl ten pravý impuls k této velké změně," prozradila pro eXtra.cz herečka, kterou v blízké době čeká natáčení nového rodinného seriálu.

Eva, která byla prakticky hned po porodu opět štíhlá jako proutek, se o své soukromí na sociálních sítích běžně nedělí, a proto je vždy velkou událostí, když se na svém Instagramu něčím pochlubí. Její dcerku ale na snímcích běžně neuvidíte a poslední příspěvek, který zveřejnila, byly fotky z její romantické svatby, jež se uskutečnila devět měsíců po porodu jejího potomka.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy