Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Radikální rozhodnutí Dominiky Gottové: Chci, aby se na mě zapomnělo, tvrdí

Dominika Gottová.
Zdroj: eXtra.cz/Martin Procházka
+ Další 2 fotografie

Ze všech čtyř dcer svého slavného tatínka je Dominika Gottová Karlu Gottovi nejvíc podobná. Není tak divu, že se v davu rozhodně neztratí. Nejstarší dcera mnohonásobného Slavíka, který před třemi lety podlehl těžké nemoci, po pozornosti ale nikdy netoužila. Redakci eXtra se nyní svěřila s nečekaným rozhodnutím. Chce, aby se na ni zapomnělo. 

Krátce po úmrtí svého tatínka Karla Gotta se Dominika Gottová sice pokusila usadit v Česku, dlouho jí to ale nevydrželo. A to především kvůli všudypřítomným pohledům, kterých se nemohla podle svých slov zbavit.

Chce odstup od lidí

Přestože podle svých slov nikdy netoužila po pozornosti, v posledních letech byla mediálně aktivnější, než by si její rodina mnohdy přála. Nyní se ale rozhodla pro radikální řez. Jak jsme již informovali, Dominika se chce po vzoru své sestry Lucie stáhnout do ústraní a žít si svým životem.

“Bydlím ve Finsku, ale anonymitu bych ráda získala zpátky i v Praze. Stejně jako moje sestra Lucie. Stejně jako ona chci mít od všech pokoj. Chci žít jako ona. Nechci, aby mě lidé oslovovali na ulici, i když jsou to mnohdy příjemná setkání, ale ne vždy na ně mám náladu. Doufám, že to budou lidé respektovat. Nikdo nežije můj život, nikdo neví, co cítím, co jsem prožila a jaká jsem. Vím, že jsem tomu mnohdy šla naproti, a i proto jsem se rozhodla, že se již nebudu prezentovat v médiích. Tatínek by si to tak určitě přál,” sdělila nám Dominika.

Nečekané přání a trable s bydlením

A ve svém rozhodnutí je velmi neoblomná. Přehodnotila svůj postoj a rozhodla se být neviditelná. “Přeji si, aby se na mě postupně zapomnělo,” uzavřela Dominika Gottová, která žije spokojený život v Helsinkách, i když tam aktuálně řeší trable s bydlením.

“Bydlíme momentálně jinde, protože náš dům prochází rekonstrukcí. Doufám, že se budeme brzy stěhovat. Nejdřív by to mělo být ale 7. října. Možná se to ale protáhne,” dodala Dominika, která ve Finsku žije ze státní podpory. V rozhovoru pro eXtra.cz v květnu dokonce přiznala, že nemá důvod pracovat, když za nicnedělání dostává 40 tisíc měsíčně.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy