Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Radikální proměna tragédky Maruš (34) z Výměny! Půl roku po natáčení je z ní jiný člověk

Zdroj: repro TV Nova, Facebook
+ Dalších 54 fotografií
Výměna manželek
Když se tragédka Maruš (34) před půl rokem objevila ve Výměně manželek, strhla se lavina kritiky. Tahle žena ze severních Čech si v televizi uřízla pořádnou ostudu. Z jejího jídla měla náhradní rodina zažívací potíže a když uklízela, nechala po sobě ještě větší nepořádek. Čas ale běží jako voda a Maruš se radikálně proměnila. Podívejte se, jak teď vypadá!

Vedle špindíry Věry a Ivy s Marianem je tragédka Maruš jednou z nejvýraznějších postav Výměny manželek. Uřízla si totální ostudu až šokující neschopností, po natáčení ale šla do sebe a změnila se!

Urazila dlouhou cestu, po vysílání Výměny se totiž psychicky zhroutila. „Bere antidepresiva, z nich můžou být i halucinace, ty prášky dělají hodně,“ přiznal tehdy smutnou pravdu její manžel Marian (31).

To už je ale minulostí a Maruš setsakramentsky prokoukla. Už do hledáčku foťáku necení své zanedbané zuby, za něž ji lidé kritizovali, a nedávno se pochlubila novým účesem. Stala se z ní blondýnka a tahle změna jí vážně sluší. Marian může být pyšný, jakou má doma kočku!

Mrkněte v galerii, jak se Maruš změnila!

Související články

Další články