Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Radikální proměna: Po Pavle Tomicové zhubla i Vendulka z Ulice. Mám dole 17 kilo, hlásí

Po Pavle Tomicové zhubla i Anežka Rusevová: Mám dole 17 kilo, hlásí
Zdroj: se souhlasem TV Nova, herminapress, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
proměna

Po herečce Pavle Tomicové (60) prošla radikální proměnou i Anežka Rusevová (35), známá ze seriálu Ulice. Sympatická herečka ukázala na představení podzimního programového schématu TV Nova, kde nechyběla redakce eXtra.cz, novou figuru. Obě dámy byly známy svými korpulentními tvary, těm je však konec.


Není to tak dávno, co herečka s ikonickým chraplákem Pavla Tomicová, kterou diváci znají ze seriálů Ulice, Zoo či Slunečná, všem vytřela zrak novou vizáží. Její váha klesla natolik, že ji lidé ani nepoznávají! Shodila neuvěřitelných 35 kilo. Jak prozradila webu Blesk, hýbe se a snaží se jíst střídmě. "Opravdu jsem špatně jedla, teď se snažím být střídmá," prozradila před časem.

Další hvězda Ulice

Stejně radikální proměnou prošla i Anežka Rusevová, kterou všichni znají jako Vendulu ze seriálu Ulice. Na akci, kterou uspořádala televize Nova, všechny přítomné svou hubenou postavou překvapila. "Shodila jsem 17 kilo a cítím se skvěle. Pomáhá mi i okolí, jak pozitivně reaguje! Těší mě, že úbytek váhy vidí," řekla pro Super.

"Ze začátku to bylo drsný, měla jsem dost hlad, musela jsem omezit velikost porcí, jíst pětkrát denně, hodně bílkovin, zeleninu a mléčné produkty. Jak jsem vysadila mouku a cukr, tak to šlo hrozně rychle dolů," dodala Rusevová, která si zahrála i v minisérii Případ Roubal.

Ačkoliv to "nové" Vendule z Ulice sluší, na představení podzimního programového schéma vypadala jako stará mladá. Tmavé šaty s puntíky a krátkými rukávy jí zbytečně přidávaly roky, stejně jako hnědé páskové sandálky. Herečka si k tomu navíc vzala tašku přes rameno, čímž outfit poslala do naprostých hlubin. A ani účes už tak tristní situaci nezachránil. Vlasy v drdolu s brýlemi připomínaly učitelku z dob komunismu.

Kdo další na akci Novy dorazil? Na to se můžete podívat do galerie.Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy