Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Radikální proměna Pavly Tomicové: Jak se jí podařilo zhubnout?

Pavla byla velmi dojatá.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
Proměna

Herečka Pavla Tomicová (60) sváděla s nadbytečnými kily boj celý život. Poslední dobou ale její váha klesla natolik, že ji lidé ani nepoznávají! Z korpulentní herečky se totiž najednou stala žena ve skvělé formě. Jak prozradila webu Blesk, hýbe se a snaží se jíst střídmě.

Herečka Pavla Tomicová nedávno oslavila šedesáté narozeniny a přímo na place seriálu Zoo jí popřáli její herečtí kolegové. Dle fotografií si také nešlo nevšimnout, jak radikálně vždy korpulentní herečka zhubla.

Důvodem je prý to, že má pořád co dělat. Opravdu jsem špatně jedla, teď se snažím být střídmá,“ prozradila také Blesku herečka. Nejvíce se jí podařilo zhubnout v roce 2018, kdy tančila v oblíbeném pořadu StarDance. Kila však šla poté znovu nahoru.

Dietolog jí řekl, že je podvyživená!

Snažila se držet diety, ale ani to nepomáhalo. Dělala to tak, že přes den skoro nic nejedla, ovšem když přišla večer domů, naládovala do sebe vše, co měla v ledničce. „Během jedné kúry mi k mému překvapení pan dietolog řekl, že jsem podvyživená, což by mě ani ve snu nenapadlo. Vysvětlil mi, že hrozně špatně žiju a jím. Že žádné diety držet nemusím, ale měla bych se naopak pořádně nadlábnout,“ prozradila v roce 2021 herečka pro web iPrima.

"Neměla jsem zkrátka ten správný režim. Dokud jsem si to nezměnila v hlavě, nedařilo se mi zhubnout. Zlepšilo se to, až když jsem začala pravidelně jíst. Vůli jsem nikdy neměla, ale odhodlání mi nikdy nechybělo,“ doplnila ještě věčně vysmátá Tomicová.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy