Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Radikální proměna Ozzyho Osbournea: Princ temnoty neskutečně sešel a sotva chodí

Ozzy Osbourne: Parkinsonova nemoc zpěváka ničí, vypadá o dvacet let starší
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Proměna

Zpěvák Ozzy Osbourne se rozpadá fanouškům před očima. Na heavymetalové legendě se podepsala léta plná drog i Parkinsonova choroba, o které se v roce 2020 zmínil v show Good Morning America. Nyní prince temnot zachytili fotografové v sešlém stavu, jak se opírá o hůl a sotva se udrží na nohou.

Bývalý frontman kapely Black Sabbath se proslavil nejen jako famózní zpěvák, ale také jako neúnavný pařmen. Párty, kterých se Ozzy Osbourne účastnil, byly doslova zběsilé. Nechyběly na nich hektolitry alkohoholu ani kilogramy tvrdých drog. Princ temnot svého času pařil i s kapelou Mötley Crüe, jejíž členové byli dlouhé roky považováni za největší rebely hudební branže.

Je neustále pod prášky

Kolotoč náročných vystoupení, večírků, alkoholu a drog se ale na Ozzym zákonitě podepsal. V roce 2003 zpěvák ošklivě spadl a musel podstoupit operaci krku. Vyšetření odhalila, že trpí Parkinsonovou chorobou, o čem jsme již dříve informovali. Tuto nemoc před fanoušky dlouho tajil, poprvé o ní promluvil až v roce 2020 v rozhovoru v Good Morning America. „Trpím Parkinsonovou chorobou. Není to rozsudek smrti, ale ovlivňuje to nervy v mém těle. Je to jako mít dobrý den, další dobrý den a pak najednou přijde jeden opravdu špatný,“ uvedl zlomený Ozzy.

Legenda metalu uvedla, že se necítí vůbec dobře. „Jsem neustále pod prášky. Jednu ruku občas necítím a nohy mám jako z ledu,“ citoval hudebníka portál Los Angeles Times. I přes rozsáhlé zdravotní problémy nepřestal koncertovat, fanouškům je ale jasné, že doba, kdy Ozzy pověsí mikrofon na hřebík, se nemilosrdně blíží. Den ode dne totiž vypadá stále hůř.

Smutný pohled na prince temnot

Paparazzi prince temnot, jak se zpěvákovi přezdívá, nedávno načapali, jak vychází ze svého domu za pomoci hole. Sotva dokázal opustit pozemek a nastoupit do auta. Změna je patrná i v obličeji. Byť je zpěvákovi 73 let, vypadá o dobrých 20 let starší. Fanouškům se tak nabídl hodně smutný pohled na heavymetalovou ikonu.Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy