Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Radikální proměna Marušky z VyVolených: Nechala si odstranit tetování, piercingy a vychovává tři děti

+ Další 4 fotografie

Marie Kovácsová (37) se do povědomí lidí dostala skrze druhou sérii VyVolených. Od té doby uplynulo už neuvěřitelných sedmnáct let, což se na Marii podepsalo v tom nejlepším slova smyslu. Nejenže Maruška kompletně změnila vizáž, kvůli které ji už na ulici poznají jen ti nejvěrnější fanoušci, ale také se stala maminkou syna, který jde v září do první třídy. Jak dnes vzpomíná na VyVolené, s kým je ještě v kontaktu a jak si užívá rodičovskou roli? To a mnohem víc Marie prozradila redakci eXtra.cz.

Marie Kovácsová soutěžila ve VyVolených v roce 2005. Ve druhé sérii úspěšné reality show patřila Maruška mezi výrazné osobnosti, a to nejen vizáží, ale i svou divokostí, kterou nijak nekrotila. Ač dnes Marie žije zcela jiným životem, tak na éru VyVolených vzpomíná ráda.

"Na VyVolené vzpomínám dobře, bylo to takové dobrodružství a užila jsem si to tam. Byla jsem mladá a rozhodně jsem tam nešla ani pro peníze. Občas si s někým z VyVolených ještě napíšu. Například s Marcelkou, Martinem Hranáčem nebo Terezkou Pergnerovou," svěřila se Marie pro eXtra.cz se slovy, že ji fanoušci na ulici téměř nepoznávají. Hlavní důvod je bezesporu rapidní změna vizáže, kterou prošla. "A jsem za to i ráda (smích), vypadala jsem dost jinak," jak již redakce eXtra.cz nedávno informovala.

Radikální proměna k lepšímu já

Maruška si nechala odstranit nejen tetování a sundala piercingy, ale také se rozhodla pro zdravý životní styl. To je znát nejen na její postavě, ale i energii, kterou v salonu Dr.Nek rozdávala.

"Abych řekla pravdu, tak necvičím. Devadesát procent toho, jak vypadám, je tím, že se zdravě stravuji. Najela jsem na low karb stravu a je pravda, že sem občas chodím na maderoterapii."

Syn půjde do první třídy. S partnerem dohromady vychováváme tři děti

Druhá série VyVolených se vysílala již před sedmnácti lety. Dnes je Marie maminkou sedmiletého Tobíka, který půjde do první třídy. Její partner má dvě děti z předchozího vztahu, a tak dohromady vychovávají tři děti. Někdy je to prý fuška, přesto se v roli maminky našla.

"Být maminkou je trošku náročný, já mám syna a přítel má ještě dvě děti. Dohromady vychováváme tři děti. Malý půjde do první třídy a přiznám se, že z toho mám trošku osypky. Každopádně to zvládáme a myslím si, že jsem i přísnější máma, což je podle mě v dnešní době důležité."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy