Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Radikální proměna Lukáše Příkazkého. Z hvězdy Specialistů se stal Ken, vypadá jako dvojče Ryana Goslinga

+ Dalších 24 fotografií

Lukáš Příkazký na premiéře nové komedie Prázdniny s Broučkem překvapil zbrusu novým účesem. Jeho hnědou barvu vystřídal šedý odstín. V novém účesu vypadá úplně jako Ken Ryan Gosling. Za změnou vizáže stojí role v novém seriálu. Jak přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz, kvůli své profesi by si hlavu klidně i oholil. 

Na premiéře nového filmu Prázdniny s Broučkem nechyběl ani Lukáš Příkazký, který ve snímku hraje hlavní roli. Na premiéře, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, však herec překvapil. Ačkoli dlouhá léta nosil stejný účes, ve Slovanském domě se objevil s vlasy upravenými na šedou barvu. Úplně tak připomíná Kena z filmu Barbie.


Jak přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz, kvůli herectví by byl ochoten podstoupit téměř jakoukoli proměnu. "Já to mám rád, mně ty proměny nevadí, když to má smysl. Klidně donaha, dohola, přibral bych. Zhubnout asi už moc ne. Ale je to spíše o tom, co je to za roli a za postavu a jestli to má smysl," vysvětluje.

Lukáše neděsí ani kaskadérské kousky

Důvod k této proměně byl v jeho případě jednoduchý: kvůli roli. "Já to mám teď teprve čerstvě. Natáčíme seriál pro TV Prima. Přistoupil jsem na to, aby mi ty vlasy natvrdo obarvili, abych nemusel sedět v maskérně před každým natáčením. Teď mi jenom nasadí čočky, ale nemusíme se patlat s těmi vlasy," říká Lukáš.


Příkazký má pro strach uděláno a v rolích ho nijak neděsí ani veškeré kaskadérské kousky. "Já to dělám opravdu všechno sám. Vůbec se toho nebojím," říká se smíchem. Kromě Lukáše se na premiéře objevila i Bára Poláková, která jenom zářila. V červeném kostýmku byla zcela k nepřehlédnutí.

A kdo další si slavnostní premiéru nenechal ujít? Podívat se můžete v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy