Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Radikální proměna lidského Kena: Král plastik Rodrigo Alves se rozhodl být Barbie

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 13 fotografií
plastiky
U lidského Kena Rodriga Alvese (36) si lidé zvykli už na ledacos. Nejrůznější plastické operace, jako například implantáty vytvářející břišní svaly, v jeho případě snad nikoho nemohou překvapit. Jeho poslední rozhodnutí ale všechny šokovalo - zdá se totiž, že se Rodrigo rozhoupal k razantní proměně a mění se v lidskou Barbie.

Takzvaných lidských Barbie chodí po světě už spousta, dokonce i Česko má jednu takovou. Že se ale objeví lidský Ken, který se později rozhodne pro proměnu v Barbie, to zřejmě nikdo nečekal. Rodrigo Alves je nekorunovaným králem bizáru - i když se poslední dobou zdálo, že už nemá čím překvapit, evidentně měl eso v rukávu.

Alves byl před svou šílenou proměnou v Kena vlastně docela obyčejný a sympatický chlap. Zpočátku se na něm ani plastické zákroky negativně nepodepisovaly a ve světě byl jakožto živá verze oblíbeného panáčka velkým hitem. Pak se ale na operacích stal závislým a když už nevěděl, co se sebou, vypadal jako silikonem vyplněná guma. To mu už zůstalo a na jeho těle zbylo jen pár částí, které ještě nebyly pod kudlou.

Svou velkou proměnu z Kena na Barbie započal Rodrigo v polovině října, kdy se rozhodl si nechat prodloužit vlasy na mikádo. Tehdy ještě nosil pánské oblečení. Nyní je jeho proměna, tedy alespoň zvenčí, dokonána. Blond vlasy už mu sahají do pasu a obléká si značkové dámské oblečení. Zda se rozhodne v ženu proměnit i za pomoci operací nebo jde jen o přechodnou fázi a chuť zaujmout, je otázkou. Co myslíte, vypadá lépe jako muž, nebo žena?

Související články

Další články