Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Radikální proměna Kairy Hrachovcové: Má nový účes i obočí, které vyčesává

Kateřina Kaira Hrachovcová: Herečka změnila účes i obočí
Zdroj: Profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
proměna

Kateřina Kaira Hrachovcová (48) se ukázala po delší době ve společnosti a pro některé byla k nepoznání. Známá herečka totiž radikálně změnila image. Svou dlouhou blond hřívu zkrátila a obarvila na tmavší barvu. Lehce se změnil i její výraz v obličeji. K tomu přispěla obočím, které si nově vyčesává, jak řekla pro Super.cz.

Kateřina Kaira Hrachovcová má nový účes i tvar obočí a možná i ti nejvěrnější fanoušci by ji mohli snadno přehlédnout. "Vlasy dělají hodně. Je mi takhle fajn a jsem to úplně já," svěřila se Kaira pro Super.cz k proměně svých vlasů, které nejen razantně ztmavila, ale také zkrátila.

Herečka má nově výrazné i obočí, které si vyčesává. "Mám ho narostlé a učesané," prozradila Kateřina, která se ukázala ve společnosti po delší době.

Věnuje se tetování

Známá herečka a moderátorka se na veřejnosti ukázala po delší době. V současné době se totiž, alespoň dle jejího Instagramu, věnuje tetování. Sama Kateřina je jejich velkou milovnicí, ostatně sama má na sobě kérek víc než dost a nutno podotknout, že jí moc sluší!

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy