Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Radikální proměna: Billie Eilish zahodila vytahané oblečení a nafotila lechtivé snímky

Zdroj: Se souhlasem Billie Eilish
+ Další 3 fotografie
Proměna

Billie Eilish svou nedávnou proměnou doslova šokovala své fanoušky, kteří jí doposud neznali jinak, než se zelenočernými vlasy. Ty si zpěvačka totiž nechala odbarvit na blond. Nyní dokonce zahodila i pro ni tolik typické vytahané oblečení a v luxusním prádélku nafotila lechtivé snímky.

Barevné vlasy a vytahané oblečení je pro zpěvačku Billie Eilish naprosto typickou značkou. Doba se ale mění a s ní dost možná i několikanásobná držitelka hudbeních cen Grammy.

Eilish se totiž nedávno představila jako blondýnka. Odbarvené vlasy přitom měla už půl roku, schovávala je ale pod zelenočernou parukou. Dalším překvapením pro její fanoušky pak bylo to, že pro Vogue nafotila sexy snímky, kde ukázala i svou postavu, kterou tak dlouho ukrývala pod vytahané oblečení.

Noste to, v čem se cítíte dobře

„Nikdy jsem nic podobného nedělala. Nedávejte mě ale za vzor, protože mě naštvete. Když ukážete svoje tělo a kůži, nebo také ne, tak by vám to nemělo ubrat na respektu,“ říká zpěvačka k žhavým snímkům. Mimochodem, jedem z nich jí přinesl rekord na Instagramu, když dostala milion lajků za pouhých šest minut.

Zpěvačka si ale trvá na tom, že by lidé měli především nosit to, co jim je pohodlné a v čem se cítí dobře. „Všechno je to o tom, díky čemu se cítíte dobře. Pokud chcete podstoupit operaci, nechte se operovat. Chcete-li nosit šaty, o kterých si někdo myslí, že na vás vypadají příliš velké, kašlete na to – pokud máte pocit, že vypadáte dobře, vypadáte dobře,“ myslí si Eilish.


Související články

Další články