Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Řádí tu pedofilní gang? Tyto české děti záhadně zmizely! Pomozte je najít!

Pohřešovaných dětí jsou tisíce…
Zdroj: policie ČR / profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Některé z nich někdo unesl. Jiné spadly do vody a utopily se, jen se nikdy nenašla jejich tělíčka. Některé ale možná žijí vedle vás, jen to nevidíte. Podívejte se na záhadně zmizelé české děti, po kterých policie pátrá.

Určitě znáte jméno malé britské holčičky Maddie McCann, která záhadně zmizela v Portugalsku. Nebo případ Nataschi Kampusch, kterou unesl a věznil Wolfgang Priklopil. Jenže podobné osudy známe také z Česka. Některé děti byly uneseny, jiné třeba jen někam spadly a nikdy se je nepodařilo najít.

Přinášíme osudy dětí, po kterých rodiče zoufale pátrají už několik let. V policejní databázi jsou i dlouhodobě pohřešované děti. Některé i 10 let. Po dvaceti letech bude jejich záznam z databáze odstraněn.

Nejznámějším případem záhadně zmizelého dítěte je Jan Nejedlý. Za posledních 20 let je to v Praze jediné pohřešované dítě, u kterého se policii nepodařilo vypátrat jeho osud, připomíná web aktualne.cz.

Honzík se ztratil v lednu 1998, když mu bylo devět let. Policie ví, že si inkriminovaný den odešel hrát za kamarádem, domů už se ale nikdy nevrátil. Všechny stopy po Honzíkovi končily v Podolské ulici, policie tak dospěla k závěru, že byl unesen v autě. Hovořilo se o práci pedofilního gangu. Podle některých policistů se v devadesátých letech v podolské plovárně scházeli pedofilové, aby si vyhlíželi své budoucí oběti.

Smutné je také pátrání po Karolíně Plané. Když se v červnu 1996 na Bruntálsku ztratila, byly jí 4 roky. Policie nikdy její tělo nenašla. Za vraždu dcery byl ale v roce 2000 odsouzen Jaroslav Planý. Dostal 13 let. U soudu prohlásil, že nic neudělal, že Karolínu unesli zlí lidé.

Ve fotogalerii najdete další děti, jejichž osud je nejasný. Mohl je unést jeden z rozvedených rodičů? Nebo pedofilové? Nebo…

Související články

Další články