Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Řádění v Praze: Výrostci (16) pobodali kolemjdoucího, zřejmě útočili i v nákupním centru

KRIMI
Bodné rány a krev... Tak dopadla hádka mladíků na pražských Vinohradech. Podle policie, která dva z útoku podezřelé 16leté mladíky zadržela, šlo o konflikt, po němž 23letý muž s bodným poraněním skončil v nemocnici v umělém spánku. Detektivové zároveň prověřují možnost, že se dvojice podílela také na útoku v obchodním centru Chodov.

Policisté začali případ okamžitě vyšetřovat a dostali se na stopu právě dvěma 16letým cizincům, pocházejícím z jednoho ze států Evropské unie. Kterého ale neupřesnili… „Kriminalisté zadrželi dva mladistvé muže, kteří jsou podezřelí z pobodání v ulici Bělehradská na Vinohradech. Incident odstartoval konflikt mezi dvěma muži, následovala hádka, na jejímž konci skončil 23letý muž s bodným poraněním v nemocnici v umělém spánku,“ řekl Novinkám mluvčí policie Jan Daněk.

Podezřelí byli zadrženi v sobotu zásahovou jednotkou, a to kvůli tomu, že policisté měli obavy, že mohou být ozbrojeni. Kriminalisté je obvinili z výtržnictví a těžkého ublížení na zdraví, za které jim hrozí až deset let vězení. „Policisté zároveň prověřují možnou spojitost těchto dvou mužů s pobodáním v nákupním centru,“ konstatoval Daněk s tím, že napadení v obchodním centru se odehrálo 10. října večer. Policie ihned po činu informovala, že pátrá po dvou mužích. Zraněného 20letého muže převezli záchranáři do nemocnice.

Mohlo by vás zajímat

Další články