Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Řádění opilých Slováků v Praze: Vřítili se k dívce do bytu a znásilnili ji!

Chvílemi hrůzy si prošla mladá žena z Prahy. V sobotu jí do bytu naběhli dva opilí Slováci a znásilnili ji. Policisté útočníky už dopadli.

V noci ze soboty na neděli znásilnili dva podnapilí Slováci v Praze mladou ženu. Vřítili se do jejího bytu v Motole a několik desítek minut ji pod pohrůžkou násilí nutili k sexu. Poté odešli, jako by se nic nestalo.

„Poškozená byla celou událostí natolik otřesena, že teprve až po dvanácti hodinách od tohoto hrůzného zážitku se vzmohla k tomu přijít vše oznámit,“ řekl mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan.

Poté, co na služebně policistům popsala, co se stalo, rozjeli strážci zákona pátrání po dvou útočnících.

Policisté zjistili, že šlo o dva Slováky, z nichž jeden v Praze žije a pracuje. Druhý ho přijel na víkend navštívit. Útočníka žijícího v Česku zadrželi po několika hodinách, druhého dopadli až později ve spolupráci se slovenskou policií ve vlaku Českých drah v Břeclavi na cestě domů.

Muži byli umístěni do cely předběžného zadržení, v případě, že se prokáže jejich vina, mohou jít až na deset let za katr.

Mohlo by vás zajímat

Další články