Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Řádění holých lebek na Slovensku: Skinheadi před barem v Nitře zkopali majitele a hosty baru, zbili i ženu

Řádění holých lebek na Slovensku: Skinheadi před barem v Nitře zkopali majitele a hosty baru, zbili i ženu
Zdroj: YouTube

Holé lebky na Slovensku se s tím nepářou, jen si hlavně najít jakoukoliv oběť a dobře si kopnout. Přesně tohle se stalo v říjnu minulého roku ve slovenské Nitře, ale záběry z incidentu se ven dostaly až nyní, tedy v době, kdy agresory čekají první obvinění a tresty.

Parta skinů se vydala do nitranského baru Mariatchi a tam podle svědků obtěžovala a provokovala hosty, zejména studenty nitranské univerzity, kteří jsou častými návštěvníky. Ti je vytlačili z baru ven, ale neonacisté se vrátili s posilami a surově napadli nejen hosty, ale i majitele baru a servírku.

Majitel baru vyšel za nimi ven a snažil se jim domluvit, ale skončil se zlomenou nohou, dva z hostů, kteří se mu snažili pomoci, skončili v bezvědomí. Jeden z holohlavých hrdinů si dokonce hektorsky troufnul i na ženu, servírka se je snažila odehnat a schytala pár ran a kopanců.

Skinheadi na videu dokonce skáčou po bezvládném těle, kopou lidi do tváře a dupou po nich. Incident není podle lidí z okolí ojedinělý, naproti baru Mariatchi je totiž další podnik, kde se radikálové scházejí, útočníkům z videa hrozí až dva roky vězení.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy