Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Radek ze Svatby na první pohled zavzpomínal na dětství: Takhle poslední ženich vypadal před lety

Radek ze Svatby na první pohled zavzpomínal na dětství: Takhle poslední ženich vypadal před lety
Zdroj: TV Nova/archiv Radka Stöbera
+ Další 4 fotografie
proměna
Na jeho svatbu se Simonou diváci zatím čekají, Radek Stöber je ale potěšil vzpomínkou na dětství. Poslední ženich z show Svatba na první pohled se v televizi představil jako srandista a foto z dřívějších dob dokládá, že ani v nejmenším nelhal. Usmívá se na něm od ucha k uchu.

Radek Stöber je posledním ženichem v show Svatba na první pohled. Tvrdí o sobě, že je srandista. Vidí se v Chandlerovi ze seriálu Přátelé. Živí se jako kurýr. Rozváží lidem jídlo, tedy radost, jak sám říká. Hladoví lidé ho prý vždy vítají s úsměvem, samozřejmě v očekávání něčeho dobrého.

Jeho svatbu s pohlednou blondýnkou Simonou si diváci ve středečním dílu neužili, viděli jen, jak plánovaný venkovní obřad zhatila obrovská bouřka, která se zničehonic za slunečného dne přihnala. Zatím tedy není jasné, zda ke sňatku vůbec dojde.

Sympatický ženich říká, že na světě je krásně a rád by se o ty krásy s někým podělil. Hledá někoho, s kým by mohl být dalších třicet nebo čtyřicet let. I když pro něj vzhled partnerky není tím nejdůležitějším parametrem, jeden požadavek má. „Neměla by být vyšší než já a neměla by mít větší svaly. Čili žádná kulturistka,“ řekl s úsměvem. Tento požadavek nevěsta splňuje.

Vzpomínka

Radek se mnoha divákům zatím ze všech ženichů zdál nejsympatičtější, což je zřejmě zásluhou jeho širokého úsměvu. Právě ten ukázal i na starém snímku, na němž zavzpomínal na část dětství strávenou na táboře. Poznali byste ho?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy