Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová se opět rozešli. Lásku se jim podruhé slepit nepodařilo

Zdroj: profimedia.cz
Tenisté Radek Štěpánek (37) a Nicole Vaidišová (26) se znova rozešli. Nicole to potvrdila na svém Instagramu. Ještě před dvěma měsíci cukrovali jako dvě hrdličky, teď už je ale rozchod definitivní. Vztah se jim podruhé bohužel slepit nepodařilo.

Před dvěma měsíci potvrdil Radek Štěpánek návrat k jeho exmanželce Nicole Vaidišové a zdálo se, že vše je zalité sluncem a znovu k sobě našli cestu. „Jsme s Nicole opět pár, takže až nás potkáte, tak se nedivte,“ psal ještě před pár měsíci zamilovaný Štěpánek na svém Facebooku.

Teď už je ale vše jinak. Láska jim opět nevydržela a šli od sebe. A zdá se, že už je jejich rozchod opravdu definitivní.

Nicole vše potvrdila na svém Instagramu. „O svém soukromí mluvím jen výjimečně, ale ráda bych vyjasnila jednu věc. Nejsem ve vztahu a nechodím se svým bývalým manželem.“

Teď to vypadá, že Nicole a Radek se rozcházejí v dobrém a zůstanou přáteli. „Přeji mu do budoucna jen to nejlepší, ale naše životní cesty nejsou vzájemně propojeny,“ dodala. Nicole je teď prý single a šťastná.

Poprvé se Nicole a Radek brali v roce 2010. Manželství jim vydrželo jenom 3 roky. Jejich rozvod byl tenkrát hodně dramatický. Štěpánek pak začal chodit s tenistkou Petrou Kvitovou.

Související články

Další články