Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Radek o hraní v Nebezpečných vztazích: Byl to přivýdělek, Svatba na první pohled je srdcovka

Zdroj: TV Barrandov / archiv Radka Stöbera
+ Dalších 6 fotografií
herectví
Už není žádným tajemstvím, že ženich Radek z pořadu Svatba na první pohled hrál rozvedeného Petra v Nebezpečných vztazích. Tato informace vyvolala spekulace, že všichni účastníci experimentální reality show jsou ve skutečnosti herci. K těmto spekulacím se nyní vyjádřil sám Radek, který tvrdí, že role na kanálu Barrandov pro něj byla jen jednorázovým přivýdělkem.

Diváky reality show Svatba na první pohled rozběsnila informace, že ženichové Pavel a Radek se už v minulosti na televizních obrazovkách objevili v pořadech Soudkyně Barbara a Nebezpečné vztahy. Mnozí si nyní myslí, že účastníci jsou jen najatí herci a celá show je podvod. K těmto spekulacím se nyní vyjádřil sám Radek.

Radek se v Nebezpečných vztazích ukázal v roli rozvedeného otce dvou dcer Petra, který se s bývalkou handrkuje o psa. Diváci se ptali, zda Radek je jeho skutečné jméno a zda nejde v reálu o někoho zcela jiného.

Podle Radka Stöbera byla role Petra jen nezvyklým zdrojem jednorázového příjmu. „Pořad Svatby je pro mě srdeční záležitostí. Je to něco úplně jiného než u Nebezpečných vztahů, kde jsem bral svoje angažmá jako jednorázový přivýdělek. Do Svateb jsem se přihlásil sám za sebe, protože jsem věřil, že mi odborníci dokážou najít vhodnou partnerku pro život,“ napsal na svůj Instagram.

Zaryté mlčení

Stejně jako Radek i Pavel byl obviněn z toho, že je jen najatým hercem. Na rozdíl od prvního ženicha se ale ke spekulacím zatím nevyjádřil. Diváci si ho všimli v pořadu Soudkyně Barbara, kde hrál Norberta Malíka, kterého jeho sousedka zažalovala za plašení ptáků.

Související články

Další články