Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Radek Filipi je do Lucie Bílé zamilovaný po uši: Mám nejkrásnější ženu, chlubí se

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
láska
Zpěvačka Lucie Bílá (54) po boku o několik let mladšího přítele jen kvete. S Radkem Filipim (37) aktuálně tvoří jeden z nejroztomilejších párů českého showbyznysu. Jsou zamilovaní až po uši a vypadá to, že spolu zůstanou navždy. Radek ze své milé nemůže spustit zrak a její krásu vychválil v láskyplném příspěvku na Instagramu.

Mají za sebou jen minimám pádů a poslední dobou vypadají jako nejšťastnější pár pod sluncem. Při pohledu na Zlatou slavici Lucii Bílou a jejího svalovce Radka Filipiho je nad slunce jasné, že láska mezi nimi jen kvete a kvete.

Rozkošný páreček nás neustále zásobuje zamilovanými snímky, obzvlášť pak Radek, který je snad Lucií až posedlý. Očividně ji miluje víc, než si kdokoliv z nás umí představit. Bok po boku si užívají života plnými doušky.

Lucie jakoby vedle mladšího partnera omládla a usmívá se o mnoho víc než u ní kdy bylo zvykem. Toho Radek využil a zveřejnil její fotografii, na které má úsměv od ucha k uchu a oči rozzářené jako hvězdičky. "Mám nejkrásnější ženu," napsal na Instagram a připojil emotikon srdíčka.

Láska navždy

Radek před více než rokem svojí lásce dokázal, jak moc ji miluje. Nechal si totiž její autogram vytetovat na paži. Je vidět, že vztah s Lucií bere opravdu vážně a přeje si, aby to vydrželo navždy. Není se čemu divit, protože krom toho, že je Bílá stále kus, je i neskutečně sympatická. Na novou fotografii se podívejte do galerie.

Související články

Další články