Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Radek Banga zavzpomínal na Karla Gotta: Poprvé v životě jsem byl nervózní, řekl pro eXtra.cz

+ Dalších 9 fotografií

Hudebník Radek Banga vydal svou první sólovou desku, napsal knihu a do toho si vlastníma rukama rekonstruuje, společně s manželkou, svůj dům. Ve videorozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jak to bude letos s dovolenou a co mu dala a vzala pandemie. Banga také zavzpomínal na Mistra Karla Gotta, kterému složil píseň.

Hudebník Radek Banga (39) v exkluzivním rozhovoru prozradil, že práce na zahradě není pro něj. Jakmile má nějaké nářadí v ruce, řezal by a řezal a pro rostliny by to mohla být apokalypsa. Oproti tomu práci na baráku miluje a nebojí se jí. "S tchánem, který nám hodně pomáhá, jsme v baráku udělali všechny obklady a dokonce jsme si brousili i parkety." Manželé Bangovi se během pandemie rozhodně neflákali. Stěžovat si na nedostatek práce nechtěli, a tak začali vyrábět svá vlastní trička.

Během dlouhých měsíců si skladatel Banga natočil svou první sólovou desku Věci jinak, která nedávno vyšla, a také stihl napsat knihu (Ne)pošli to dál. Jak uvedl zpěvák "během pandemie jsem si utřídil myšlenky a našel hudební cestu, po které se chci vydat. Deska, kterou jsem udělal, je docela jiná než to, co jsem kdy dělal, je to takový popíček."

Radek Banga prozradil, jak to budou mít s manželkou Veronikou s letošní dovolenou, a také zavzpomínal na Mistra Karla Gotta, pro kterého kdysi napsal duet. "Stát s Karlem Gottem na pódiu před vyprodanou O2 arenou... to jsem byl poprvé v životě opravdu nervózní," přiznal zpěvák.

Banga hovoří také o svém videoklipu, který si opět sám zrežíroval a sestříhal. Ještě týden před samotným natáčením ani samotný autor hudby a klipu Banga nevěděl, kdo bude v jeho videoklipu hrát.

Průběžně se mu nabalovali kamarádi a nakonec je klip s názvem Placebo prošpikovaný známými osobnostmi a influencery. Kromě jiných hráli Bangovi ve videoklipu třeba charismatický herec Jiří Dvořák se svou krásnou dcerou Annou, mimořádně oblíbená herečka Dana Batulková nebo mladá talentovaná tanečnice a herečka Natálie Otáhalová.
Související články

Další články

Nejnovější kauzy