Módní přehlídky jsou poslední dobou výlučně záležitostí celebrit, obyčejný člověk ani nemá šanci se tam dostat, přitom právě móda by měla být nejen pro všechny, ale i pro ty normální lidi, kteří by se rádi inspirovali nebo by chtěli utratit svoje peníze za něco výjimečného.

Proto není divu, že když se podíváte do publika, je to koncentrace známých tváří a někdy se zadaří tak, že se ty největší hvězdy sejdou hned vedle sebe v první řadě.

A zrovna všichni jsou to blázni do módy, i když tady tak nevypadají. Zlaté sako a růžové pantofle mluví za vše. Na módní show se vedle sebe sešly velké hvězdy a fotografové měli o zábavu postaráno.

Miley Cyrus (22) s nápisem na tričku ve znění Nemám co na sebe, vedle ní Jeremy Scott (41), návrhář, který proslul svou kolekcí pro Moschino a Adidas, možná právě proto má ob Rihannu (26) sedící Katy Perry (30) právě tyhle proslulé plážové pantofle, asi aby mu vzdala hold. Kanye West (37) na konci řady se seknul modelem i stoletím, tahle zlatá saka jsou už dávno z módy, asi se předtím neporadil se svou ženou Kim Kardashian (34), která ho nechala jít samotného.

Nicméně tuhle řadu snů i s růžovými pantoflemi by si přál na své show každý návrhář. Nic vám totiž neudělá bezplatnou reklamu tak, jako když se vedle sebe posadí pět velikánů svého uměleckého oboru.