Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Rachel ze Survivoru omylem odhalila svůj klín. Pod žhavé šaty s vysokým rozparkem si zapomněla vzít kalhotky

Rachel Karnížová na party Survivoru.
Zdroj: eXtra.cz/Tomáš Martinek
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
Nahota

Influencerka Rachel Karnížová je pořádná dračice. Nejenže před časem předvedla svou žhavou postavu v reality show Love Island a posléze i v Survivoru, ale nyní se rozhodla provokovat ještě více. Všem přítomným na Playboy akci ukázala pikantní líbačku s přítelkyní Dominikou Horákovou, a v jeden nestřežený moment dokonce odhalila svůj klín. 

Bývalá účastnice odvážných reality show Love Island a Survivor Rachel Karnížová rozhodně ví, jak zaujmout. Dívka s dredy si po rozchodu s Claudem Lhoteckým našla partnerku, fitness trenérku Dominiku Horákovou. Společně nyní obrážejí jednu akci za druhou.

Na té poslední, grand finále castingu „Playmate roku 2024“ pod záštitou Playboye, krásky předvedly žhavou líbačku před očima fotografů, jak jsme již psali.

Ukázala klín

To ale není vše, čím Rachel během večera šokovala. Na sobě měla velmi odvážné zlaté šaty s ultra vysokým rozparkem na pravé straně. Influencerka umístila video na sociální sítě, kde se v šatech z jemné látky točí dokola a celý večer si užívá. V jeden nestřežený moment ovšem ukázala víc, než by zřejmě chtěla.

Doporučené video: Rozhovor s Rachel Karnížovou:


Pod šaty neměla klasické kalhotky, ale malé a velmi úzké body, a tak jí byl vidět klín, jak se můžete ostatně sami přesvědčit v galerii. Rachel je ovšem na odvážné outfity zvyklá. Na svůj Instagram často dává fotky jen v plavkách nebo opravdu titěrných oblečcích. V reality show Love Island navíc téměř neustále chodila pouze v plavkách.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy