Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rachel z Přátel v seriálu hrdě ukazovala svoje bradavky. Konečně prozradila proč!

Pamatujete si na Rachel a její bradavky?
Zdroj: twitter.com
+ Dalších 10 fotografií
Seriál Přátelé zná snad každý a většina z nás na něm vyrostla. A nikdo nezapomene na krásnou Rachel v podání Jennifer Aniston. A také jste si mohli všimnout, že jí přes trička prosvítaly bradavky. Kráska konečně prozradila, proč tomu tak bylo!

Rachel z Přátel v podání Jennifer Aniston je největší kráskou celého seriálu a spousta mužů po ní šílí. Nosila přiléhavé topy, sexy sukně a vždy jí to pořádně slušelo. A také jste si určitě všimli, že Rachel dávala na odiv svoje bradavky, které jí velmi často prosvítaly přes tričko.

Lidé se mezi sebou dohadovali a spekulovali, proč to tak je. Nyní Jennifer Aniston celou záhadu svých bradavek vysvětlila. Bradavky šly vidět kvůli podpoře iniciativy jménem „Free The Nipple“, což znamená něco jako „osvoboďte bradavky“. Hnutí bojuje za rovnoprávnost mezi muži a ženami a právě Rachel měla být inspirací pro další ženy na celém světě.

Související články

Další články