Krásná herečka Rachel Weisz odtajnila své střežené tajemství. Po osmi letech vztahu s Danielem Craigem čekají své první děťátko. Na obou je vidět, jak jsou šťastní a nemohou se miminka dočkat! Naposledy láskou překypovali 9. dubna na akci v New Yorku, kterou navštívili.

Dlouhou dobu drželi těhotenství v tajnosti. Jejich vztah je pro ně velmi niterný a neradi se veřejnosti svěřují. Rachel tak ve svých 48 letech a slavný James Bond ve svých 50 letech očekávají potomka. Snad nepřijdou v tomto věku nějaké komplikace a Rachel a miminko budou v naprostém pořádku.

Oba herci již mají děti s bývalými partnery. V roce 2006 se herečce narodil syn Henry Chance. Daniel má 26letou dceru Ellu z předchozího manželství.

Od doby, kdy tvoří pár je pravdou, že jsou do sebe každým dnem zamilovanější. Manželství jim krásně prospívá. Herci uvedli, že pohlaví miminka ještě nevědí a bude to velké překvapení. Nemohou se dočkat, až své děťátko oba přivítají na tomto světě. Tak schválně, bude to holčička, nebo chlapeček?