Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Rachel se chce z Clauda zvracet: Milostný trojúhelník v Love Islandu nabírá na obrátkách

Claude je mezi dvěma ženama.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Dalších 12 fotografií
Love Island

Hlavním tématem v Love Islandu je milostná linka mezi Rachel a Claudem. Ze začátku si jeden druhého ani nevšimli, po pár dnech na sebe skočili jako dva puberťáci a nyní je rudovlásce z Clauda podle jejích slov na zvracení. Kromě ostrovanů sledují jejich příběh i diváci. Ti mají na dvojici jasný názor, o který se podělili na sociálních sítích. 

Byli považování za nejsilnější pár ve vile na Kanárských ostrovech, stačil však příchod bombshell a ze vztahu plného erotiky zbyly jen trosky. Řeč není o nikom jiném než o Rachel a Claudovi, kteří byli prvním párem, jenž měl sex. Ušetřili však své spolunocležníky a touhy ukojili v koupelně.

Po příchodu brunetky Petry je však všechno jinak. Claude neví, co chce, a Rachel je z něho na zvracení, jak sama řekla. Dívka s červenými dredy zůstala ve vile jen kvůli Claudovi, jeho city však jako lusknutím prstu ochladly, čehož si nemohli nevšimnout ani diváci. "Ten Claude je primitiv, proč tam takový lopaty cpou? Jak neví, co má říkat, hlavně že dělá machýrka," píše na Instagramu Love Island uživatelka Bettbettynka. "Bože, to je blbec," dodává Kačka. Dost lidí se shoduje, že si chtěl mladík jen užít a vlastně bude v páru s každou, která s ním bude spát.

Rachel měla dávno vypadnout

"Rachel se zamilovala, v podstatě mně je jí líto, protože dívat se teď, jak Claude si užívá s jinou, upřímně síla na psychiku," myslí si Elis. Řada diváků je však toho názoru, že Rachelin pobyt ve vile už měl být ukončen. Dokonce podezřívají produkci z toho, že ji tam drží schválně. "Rachel byla už 3. u ohniště sama, tak proč nejde domů? Nějak to nechápu. Žádný kluk si ji nevybral, tak měla jít. Proč si zas měla vybírat, s kým bude, a odnesla to Natálie, kterou si vybral Bruno?! Letos je to extrémně průhledný a je vidět, kdo je propagovaný," rozčiluje se liprtovasimona. "Sorry, ale za mě by měla jít domů, Sabina nedostala šanci a vypadla a Sandro taky, takže tak," míní Dominik pod fotkou na Rachelině Instagramu.

Když už jsme u vypadnutých, v sobotu se srdíčka musela rozloučit s dalším obyvatelem vily. Diváci hlasovali o tom, který pár má největší šanci na lásku, a na posledním místě skončili potetovaný Martin s křehkou Dianou. Nakonec ale nemuseli vypadnout oba, volbu nechala moderátorka Zorka Hejdová na ostrovanech. Ti poslali domů Martina, který patřil mezi tišší typy, ale zdá se, že si svou základnu fanoušků vytvořil. "Martin velký sympaťák! Škoda ho," povzdechla si barulisss. "Nejlepšího chlapa z vily vyhodíte… hlavně ze uřvaná Rachel nic nepřinášející tam je," uzavřela elineckaaaaa.

Reality show Love Island 2023

Reality show Love Island 2023 vysílala TV Nova. Moderátorkou pořadu byla Zorka Hejdová. V show se hrálo o pohádkovou výhru dva miliony korun.

Vítězi Love Islandu 2023 se stali Christopher Jirout a Mária Glatzová.

Související články

Další články