Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Rachel s Claudem z Love Islandu: Jejich volná láska zkrachovala. Nefungovalo to, říkají

+ Dalších 6 fotografií

Ačkoli tomu zpočátku nikdo nevěřil, soutěžící z Love Islandu 2023 Rachel Karnížová a Claude Lhotecký jsou stále spolu. Společně se ukázali na Českém slavíku 2023, kde s nimi redakce eXtra.cz udělala rozhovor. Jak oba v reality show slibovali, že jejich vztah bude spíše volnější, opak je nyní spíš pravdou. Dvojice od polyamorního vztahu ustoupila a nyní si užívají jeden druhého. Dokonce přišla řeč i na miminko.

Rachel Karnížová a Claude Lhotecký skončili v reality show Love Island na třetím místě. Přestože diváci tomuto vztahu moc nevěřili, láska jim kvete dodnes. Dokonce upustili i od slibovaného polyamorního vztahu, který měli začít po skončení reality show. Nakonec ale pár usoudil, že jim je dobře takto ve dvou, jak řekli v rozhovoru pro eXtra.cz.


"Popravdě to moc nefungovalo. Trošku jsme to uzavřeli a přehodnotili. My když jsme si řekli, že to bude otevřený vztah, tak to otevřený vztah vůbec nebyl, protože i tak jsme chtěli být jen my dva spolu," shodli se Rachel s Claudem, kteří zároveň promluvili o své žárlivosti. Zatímco Claude o Rachel tvrdí, že je žárlivá a majetnická, partnerka jeho slova vyvrací. Vše ale bylo myšleno s humorem.

Stěhování a vtipy o miminku

U Rachel s Claudem definitivně platí přísloví "co se škádlívá, to se rádo mívá". Claude si svou přítelkyni hodně rád dobírá, což je vlastně obecně na vztahu to pěkné. Nicméně zazněla slova o jejich budoucnosti. "Plánujeme společné bydlení, ale dáváme tomu ještě pár měsíců, pak se uvidí," řekla Karnížová, kterou redakce eXtra.cz společně s Claudem Lhoteckým zastihla na Českém slavíkovi 2023.


Dokonce promluvili i o miminku a na Rachel bylo vidět, že tuto otázku vůbec nečekala. "Já čekám, až mě Rachel požádá o ruku, mělo to být letos v listopadu, tak doufám, že to ještě stihne," směje se Claude. "Ne, neplánujeme nic takového," řekla rozhodně Rachel, kterou ale vzápětí přerušil její partner s tím, jak to myslí. On by totiž velice miminko uvítal. "Jak – miminko ne? Já bych chtěl třeba..." promluvil Lhotecký, který dotaz s miminkem bral jako určitou nahrávku na smeč.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy